123333
Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
....
0%
Fullscreen
Lights Toggle
Add to favorites

LEGO Marvel Super Heroes

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

LEGO Marvel Super HeroesLEGO Marvel Super Heroes, to gra wykonana na podstawie komiksów Marvel. Gra została wykonana z mysla o graczach, którzy szczególnie polubili gry , w których główne postaci wykonane, są z klocków lego. W grze LEGO Marvel Super Heroes gracze mogą się wcielić w Spider-Mana, Iron Mana, Hulka, Thora, Kapitana Amerykę i innych herosów, którzy ratują świat wykonany z klocków lego, przed złoczyńcami.
Gra łączy ze sobą wiele rodzajów rozgrywki, bo z jednej strony jest to gra akcji, z drugiej jest to klasyczna przygodówka, a z jeszcze innej strony jest to klasyczna bijatyka.
Jeżeli wcześniej ktoś grał w inne gry z serii gry lego, to w tej znajdzie wiele podobieństw, bo system rozgrywki został zaczerpnięty z wcześniejszych wersji.
Podczas każdego etapu zadaniem gracza jest wykonywanie określonych misji, ale także należy wykonywać zadania poboczne np. szukać żółtych klocków, przechodzić przez tajemne drzwi , które mogą być otworzone tylko przez postać o określonych umiejętnościach. Waznym elementem jest zbieranie monet lego, dzięki którym gracz na każdym etapie , może zostać super bohaterem. Za monety lego można kupowac nowe postaci
Grafika oraz grywalność wszystkich gier lego stoi na bardzo wysokim poziomie, a to dodatkowo uatrakcyjnia gry tego typu.

Game Stats

6 080 views

Game Tags

, ,

Game Categories

2 votes, average: 4.5/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top